48 Saat Sokakta ‘0 TL’ ile Yaşamak


Kargastik videolar serimize sosyal bir yaklaşımla devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “48 SAAT SOKAKTA ‘0 TL’ ile YAŞAMAK” Ruhi Çenet Videoları kanalından Kargastik bir videoyla sizlerleyiz. Çoğu insanın göz ardı ettiği evsizleri konu alan bir video.

Ruhi Çenet video başlığından anlaşıldığı gibi 48 saat boyunca sokakta kalıyor. 48 saati iki video olarak sunmuş, bu video ilk kısım. Evsiz insanlara karşı ön yargıların gün yüzüne çıktığı bir video olmuş. Sokakta kalmak zorunda olan insanlara yardımcı bilgiler içeriyor.

Ruhi Çenet’in evsiz insanlara karşı ön yargıları gözlemlediği, deneyimlediği bu videoda bilgilenebilir ve  ön yargılarınızdan bir nebzede olasa kurtulabilirsiniz. Sokakta yatmanın, küçümseyen insanların arasında gezmenin; sisteme ayak uydurmayanlar için ne kadar zor olduğunu gözler önüne seriyor.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Sokakta yaşamak
  • Sokakta hayatta kalmak
  • İnsanların sokakta yaşayan insanlara karşı bakışı

İnsanlar bazen zorunlu, bazense isteğe bağlı olarak sokakta yaşıyor. Sokakta yaşayan insanlara kötü gözlerle bakmak yerine belki topluma kazandırabilmek amaçlı sıcak davransak, konuşsak, sohbet etsek bir şeyler düzelebilir.

Kanalda neler bulacaksınız?

“Araştır, Anla, Yaşa, Paylaş…” felsefesi içerisinde bilgi videoları bulabileceğiniz bir kanal. Ruhi Çenet’in kendine has sunumu ve sesiyle videolarını daha da seveceksiniz. Araştırılmış, emek harcanmış güzel ve kaliteli videolar var. Enteresan bilgiler içeren içerikleri seven kişiler kanalda kendilerine göre çok video bulabilir.

Kargastik içerikli YouTube kanalının diğer videolarını izleyip, kanala abone olabilirsiniz.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
2
Kreatif
Beğen Beğen
2
Beğen
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video