İlişkini Bitir – WhyShy


Bugün Kargastik bir YouTube kanalıyla tanışacağız. WhyShy’ın “İlişkini Bitir – WhyShy” adlı videosunun kısaca konusundan bahsedelim. Sosyal medya hesaplarından, YouTube’da abonelerin yaptıkları yorumları uyguluyorlar. Bu videonun konusunda “İlişkini Bitir” yorumu var. Tanımadığın birinin karşısına geç ve olmayan bir ilişkiyi bitir.

Video uzun olmamakla beraber kısa zamanda sizi eğlendiriyor. Yüzünüzde tatlı bir tebessüm bırakıyor 🙂 İnsanların tepkileri çok coll. Bitirdiğiniz bir ilişki aklınıza gelebilir dikkat edin.

Videoda ne bulacaksınız?

– Bir ilişki nasıl bitirilir?
– Mizahın farklı bir yüzü
– Doğal ve uyum sağlayan insanlar
– Gülen insanlar

WhyShy kanalında neler bulacaksınız?

“Türkiye’de sokakta şaka yapılmaz! Bizim insanımız şakadan ne anlar!” gibi düşüncelerin yıkılıp bir kenara atıldığı bir YouTube kanalı. İnsanlarla eğlenceli bol şakalı videolar çekiliyor. Sosyal deney yapıyorlar ve insanların tepkileri sizlerin dikkatini çekecek. WhyShy grubunun sempatik oyuncularını bulacaksınız.

Kanala abone olmayı unutmayın. Bunun gibi daha birçok video var. Genç ve dinamik bir grup insanın yaptığı bu videoları kaçırmayın. Bu videolara kargalar bile güler.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
3
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
2
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video