İlker Gümüşoluk Apartman Sohbetleri


Röportaj aslında bir Sohbettir. Söyleşi, bilgi, eğlence içinde bir çok iletişimi barındırır. Dijital Dünya’nın gelişimi ile röportajlarda hem artış hem de değişim olduğu bir gerçek. Yani işi daha keyifli hale getirmek önemli. Bu noktada WhatsApp röportajından bahsetmemek olmaz tabi bknz. WhatsApp Röportajları

Şimdi bize keyif veren 70’lerin, 80’lerin, 90’ların ve 2000’lerin apartman sohbetleri ve o günleri bu günlere taşıyan, eğlenceli konulara tanıklık edeceğimiz bir sohbet programından bahsetmek istiyoruz. Nasıl mı? İlker Gümüşoluk ile birlikte Apartman Sohbetleri serisini takip etmeniz yeterli. Keyifli sohbet garantisi olan Apartman Sohbetleri’nin kendine has soruları var.

Kanalda neler bulacaksınız?

8 yaşındaki pantolonunu bulsak içerisinden ne çıkar? Nasıl bir apartmanda büyüdün? En sevdiğin bakkal ürünü? Annenden ne öğrendin? Hayat sana ne öğretti? Bu tarz sorularla ünlü konukların bilmediğimiz özelliklerini öğreniyoruz. Klasik soru kültüründen kurtulmuş sorulardan bahsediyoruz. İnsanı eğlendiren, düşündüren sorular. Ve tabii videoların çekim açıları, içeriklerdeki kareler gayet iyi. Sohbete, eğlenceye doyacağınız bir program. İzleyin hak vereceksiniz.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video