İbrahim ve Işın Karaca, Oğuzhan ve Gökçe Bahadır’a Karşı


Kargastik videolar serimize dur durak demeden devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “İbrahim ve Işın Karaca, Oğuzhan ve Gökçe Bahadır’a Karşı” 3 Adam kanalından kargastik bir oyunla karşınızdayız.

3 Adam programının YouTube kanalında bölümlerin küçük özetlerinden biri de yeni bir oyun olan “emojilerle şarkı bulma” oyunu ile eğleneceksiniz. Oyundan yazar ekibinin emojilerle anlattıkları şarkıları Eser Yenerler‘in moderatörlüğünde bilmeye ünlü konuklar bilmeye çalışıyorlar.

Hayatımızda büyük bir yeri olan emojilerle eğlenceli bir oyun bulmuşlar. Keyif alarak izleyeceğiniz bir video. Emojilerle şarkı bulma oyunun en başarısız bölümünü izleyeceksiniz. Her geçen gün biraz daha zorlaşan bu oyunu takip etmenizi öneririm.

Bu videoda neler bulacaksınız?
  • Kıyasıya bir yarış
  • Eğlenceli insanlar
  • Yeni ve kargastik bir oyun

Kanalda neler bulacaksınız?

3 Adam TV programının özel sahnelerini ve bölümlerini bulacaksınız. TV programın eğlencesini YouTube’ye taşımaları çok ta iyi olmuş. TV izlemeyenler için bir alternatif alan olmuş. 3 Adam kanalının diğer videolarını da ziyaret etmeyi unutmayınız. Kanala abone olarak bir sonraki videolardan haberdar olabilirsiniz.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
3
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video