Altın Elbiseli Adam ile Motosiklet Keyfi


Kargastik videolar serimize Altın Elbiseli Adam ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “KAZA, TEKER VE VİRAJLAR! VLOG İTALYA’DA BİR BAŞKA GÜZEL…” Altın Elbiseli Adam kanalından motovlogla sizlerleyiz.

Barkın Bayoğlu ile KTM Duke 390 motosikletinin teknik özelliklerini dinleyeceksiniz. Motosikletin sürüş esnasında ki deneyimlerini Barkın Bayoğlu size tattıracak. Motosikleti kullanırken dikkat etmeniz gereken puf noktaları bulacaksınız.

Farklı bir İtalya gezisi sizleri bekliyor. Motosiklet kamerası ile farklı bir açıdan İtalya sizleri bekliyor. Yollar, insanlar, deneyimler, tecrübe ve öngörülerle buluşacaksınız videoda. Motosiklet tutkunları ve seven insanlar için eğlenceli bir video. Sohbet eder gibi bir hise kapılacaksınız.

Videoda neler bulacaksınız?
  • KTM Duke 390 incelemesi
  • Sohbet, muhabbet
  • Farklı bir gözle İtalya

Motosiklet ile ilgili deneyimlerini sunan Barkın Bayoğlu, motosikletin iyi ve kötü yönlerini insanlarla paylaşıyor. Motosikletin tasarımında bir şeyi beğenmediyse söylüyor. Kullanışta yaşayacağınız iyi ve kötü durumları sizinle paylaşıyor. Tarafsız bir motosiklet incelemesi yapıyor. Motosiklet iyi ise “iyi” diyor, kötü ise “kötü” diyor bu özelliği çok Kargastik.

Kanalda neler bulacaksınız?

Altın Elbiseli Adam kalanında Motosiklete dair her şeyi bulabilirsiniz. Motosiklet sürerken yaşayacağınız sıkıntılardan tutun sürerken yapmanız gerekenlere kadar birçok şey bulacaksınız. Barkın Bayoğlu motosiklet ile ilgili deneyimlerini sizlerle paylaşıyor. Kaza yaptıktan sonra yapmanız gerekenleri öğreniyorsunuz. Kaza yapmamak için neler yapmanız gerektiğini de öğreniyorsunuz. Çeşitli motosiklet tanıtımı bulacaksınız.

Motosiklet tutkunuz varsa veya motosikleti seviyorsanız bu kanalın diğer videolarını izleyip, kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video