Amansız Övücüler – İngiliz Mizahı


Kargastik videolar serimize bir sıçrayışla devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Amansız Övücüler – İngiliz Mizahı” Açık Büfe kanalından mizahla karşınızdayız.

İngiliz mizahı nasıl övülür bu videoda en ince detaylarına kadar öğreneceksiniz. Amansız Övücüler Tuna ve Oktay, her hafta bir kişiyi, bir olayı ya da bir nesneyi kıyasıya övüyorlar. Bu videoda İngiliz Mizahını delicesine övüyorlar.

İngiliz Mizahının başyapıtlarını övüyorlar. Video aşırı bir mizah anlayışı içerir dikkat etmenizi tavsiye ederim. Övücüler, züğürtler gibi olayları, kişileri ağızları yorulana kadar övüyorlar.

Videoda neler bulacaksınız?
  • İngiliz Mizahı nasıl övülür?
  • Ne, nasıl övülür?
  • Amansız Övücüler “Abi adam çok iyi ya”

“Zenginin malı, züğürdün çenesini yorar.” Ata sözünün modernize edilmiş bir mizahıdır.

Kanalda neler bulacaksınız?

“BKM Mutfak, Açık Büfe ile genç komedyenleri dijital arenada takipçileriyle buluşturuyor. Oyuncular, stand-up komedyenler, senaristler ve hatta yönetmenler bu büfede deneysel ürünler servis ediyor. Her hafta farklı videoların izleyicilerin beğenisine sunulacağı Açık Büfe’nin yeni lezzetlerini takipte kalın!”

BKM Mutfak mizah anlayışını YouTube’ye taşıyan kanalda gülmeniz için çeşit çeşit video bulabilirsiniz. Gezerken gülebileceğiniz videoları da mevcut haberiniz olsun. Her Cuma günü yeni bir video garantisi de var. Kanalın Kargastik videolarını kaçırmamak için abone olun ve diğer videolarını izlemeyi unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
2
Beğen
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video