Filmde vs Hayatta: Berkcan Güven


Filmler hayata dair hikayeler ve senaryolardır aslında. Ama bazen öyle sahneler izliyoruz ki bu kadar da olmaz dedirtiyor.😉 Bugün Kargastik videolar serimizin konuğu bu konuyu mizahla işleyen bir video “FİLMDE ÖLDÜM! #filmdevshayatta” Berkcan Güven kanalından şen şakrak bir video ile sizlerleyiz.

Videonun konusu filmlerde yaşanan aksiyon sahnelerinin gerçek hayatta yaşansa nasıl olur düşüncesinden çıkmış. Sıcak bir çatışmada yer değiştire(meye)nlerden, FBI hackleye(meye)n adamları göreceksiniz. “Benim kütük Sinop sen gelmişsin FBI hackle diyorsun ya.” Filmlerin hayatımıza yansımalarını mizahi bir yaklaşımla izleyeceksiniz.

Dipnot: Videonun görüntü kalitesi, çekim açıları, mekanlar yıkılıyor bilginize. Yönetmen Yücel Öztürk, senaryo Cihan Akıncı.👏

Videoda neler bulacaksınız?
  • Tespit
  • Mizah
  • Filmde vs hayatta

Berkcan Güven vine ile güzel bir kitle yakaladı. Anneannesi, kardeşi ve arkadaşları ile çektiği videolar güldü geçirdi. Şimdide YouTube’de kaliteli, özgün içerikler yapıyor. 1 milyon abonesine özel araba hediye ettiği videoda çok ilgi gördü, söylemeden geçmeyelim.😉

Kanalda neler bulacaksınız?

Eğlenceli şarkı parodileri, Aile videoları bulacaksınız. Arkadaşlarıyla çılgınca eğlendiği, şakalar yaptığı, insanları trollediği videolar bulacaksınız. Şarkı parodilerini izlemenizi şiddetle öneririm. Çılgınca bir kanal istiyorsanız doğru adres bu kanal.

Berkcan Güven’in diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
1
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video