Budabi Haber #4


Kargastik videolar serimize mahallenin dedikoducu teyzesi gibi devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Budabi Haber #4″ Budabi TV kanalından Kargastik bir haber programıyla sizlerleyiz. Haberin ve mizahın buluşmasını bulacaksınız.

Şarkıcı, oyuncu Oğuzhan Uğur‘un sunduğu haber programına hoş geldiniz. Yıllardır bizlere sunulan haberlerin mizahının yapıldığı video. Haberleri mizahi bir argoyla anlatan videoda eleştiriyi ve güldürüyü bulacaksınız. Standart haber sunumlarının farklı bir boyutu.

Haberleri, insanları, toplumları ve düşünceleri mizahla eleştiren bu video da argoya rastlayabilirsiniz. Oğuzhan Uğur’un kliplerinden çıkmış gibi hissedeceksiniz kendinizi. Ana haberin yanı sıra hava durumu ve spor haberlerine de eleştirel bir yaklaşım var. Tabi tüm bu eleştiriler mizaha vurularak keyifli hale getirilmiş.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Nedim Abinin hikayesi
  • Ülker’in reklam filmine farklı bir yaklaşım
  • Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu ⚔️😂

Mizah argo ile karıştığında kimi çevrelerce bu tür mizah sevilmeyebiliyor. İşte bu videoda tam o türden bir içeriğe sahip. Fakat Budabi TV ekibinin kendi mizah anlayışı saygı göstermek gerek.

Kanalda neler bulacaksınız?

Kanal mizah ve eğlence içerikli bir kanal. Kanalın başka içerikleri de şunlar; Budabi Haber, Rönt, Korkoloji. Eleştirirken güldüren bir kanalla karşı karşıyasınız. Olaylara farklı açılardan bakarak sizleri güldürmeyi başarabilirler. “Türkiye’nin en genç alternatif televizyonu budabi.tv mizah dolu, eğlenceli ve birbirinden farklı programlarıyla karşınızda olacak.”

Eğer bu tarz mizah anlayışını seviyorsanız bence tam adresindesiniz. Kanalın Kargastik videolarını kaçırmamak için abone olun ve diğer videolarını izlemeyi unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
3
Beğen
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video