Alerji Testi Yaptırmak Önemli Bir Şeymiş!


Kargastik videolar serimize TAA‘nın Ekin Kollamasıyla devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “ALERJİ TESTİ YAPTIRMAK ÖNEMLİ BİR ŞEYMİŞ!” Ekin Kollama kanalından Kargastik bir videoyla sizlerleyiz. Alerji testinin ve sağlığın önemi konulu bir vlog.

Ekin Kollama “Alerjik bronşit” olmuş ve alerji testinin öneminden bahsediyor. – Ekin Kollamaya geçmiş olsun, inşallah daha dikkatli olur.- Keyifli bir sohbet içerisinde  alerji testinin yaptırmanın ne kadar önemli olduğunun altını defalarca titizlikle çiziyor. Videoda aynı zamanda Ekin Kollamanın hayatına dair kesitler bulacaksınız. Vlog içerikleri içerisinde keyifli bir vlog videosuyla karşı karşıyasınız.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Alerji testi önemi
  • Vlog
  • Bunlar hep bilgi

Sohbetin muhabbetin tadını sevebileceğimiz bir YouTuber. Vloglarıyla, bilgili ve inceleme videoları ile sizlere hitap edebilir. “Bunlar hep bilgi”

Kanalda neler bulacaksınız?

Ekin Kollama kanalı vloglarında ki sohbetiyle sizleri karşılıyor. Hayatında yaşadığı günlük olayları, işinize yarayacak bilgili videolar var. Oyun ile ilgilenen insanların ekipman konusunda bulabileceği bilgiler var. Aynı zamanda YouTuber olmak isteyen kişilere kanalda bol bol tavsiye var. Videolarda kullandığı ekipmanları anlatan, YouTube ile ilgili bilmesi gerekenler hakkında bilgi veren bir YouTuber.

Keyifli bir sohbet için kanalın diğer videolarını da ziyaret etmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
2
Kreatif
Beğen Beğen
10
Beğen
Harika Harika
5
Harika
Sevimli Sevimli
2
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video