Hayallerinin Peşinden Giden Adam: Emre Durmuş


Hiç dünyayı baştan sonra kadar gezmek istediniz mi? Dünya üzerindeki farklı kültürler ile tanışıp, yeni yerler görmek istediniz mi? Dünyada ve Türkiye’de dünya turu yaparak sosyal medyada paylaşanları izliyoruz. Türkiye için önemli isimlerden biri de Emre Durmuş. Bugün onun “PARAŞÜTLE ATLAMAK İÇİN SOKAKTA PARA KAZANMAK ” videosuyla sizlerleyiz.

Emre Durmuş’u Kargastik videolara misafir etmek istiyordum. Dünyayı gezdiği videoları sizlere paylaşacaktım ki yeni videosu geldi. Üstelik Türkiye’deydi. Bu videoda da Ölüdeniz’de olduğu için hem ülkemizin güzelliklerini görün, hem de Emre Durmuş’un yolculuğuna göz atın istedim.

Maceramız şöyle; Arkadaşı ile birlikte Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapmak istiyorlar fakat paraları yok. Ölüdeniz’de sokak şovu yaparak para kazanmaya çalışıyorlar. Emre Durmuş, Bubble şov için gerekli malzemeleri cebinde kalan son paralarla ve yardım istediği insanlardan temin ediyor. Karışımını yapıyor ve bir miktar para kazanıyor. Ama maalesef yamaç paraşütü yapmak için parayı denkleştiremiyorlar ve farklı sıkıntılar yaşıyorlar.Sonunda yamaç paraşütü yapan işletmelere başvurarak, neler yaptıklarını anlatıp yardım istiyorlar. İşletmelerde onlara destek olmak için ücretsiz uçuruyor. Keyifli bir yamaç paraşütü ve harika bir manzara ile süsleniyor video. Ve mesajı; azmin elinden kimse kurtulamaz 🙂 yeter ki vazgeçme.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Hayal
  • Emek
  • Ölüdeniz

Dünyayı dolaşmak herkesin hayalidir. Tabi bunun için en büyük engel de para. Emre Durmuş ve onun gibi gezginler işte bu olguyu yıkmışlar. Dünyada ve Türkiye’de bu şekilde seyahat eden birçok insan var. Emre Durmuş’da bu insanlara ilham verenlerden. Faydalı videolar çekiyor, yol günlükleri blogunda da yazılar yazıyor. Blogunu da ziyaret etmeyi unutmayın.

Kanalda neler bulacaksınız?

Dünyayı gezmeye çalışan bir gencin yolda yaşadıklarını, deneyimlerini ve neler yaptığını izleyeceksiniz. Macera doldu bir seyahat yapmak istiyorsanız size yardımcı olacak içerikleri bulacaksınız. Dünya turuna nasıl karar verdiğini, gezmek için neler yaptığını öğreneceksiniz. Üstü ne üstlük güzel bir dünya turu yapacaksınız. Yeni ve farklı yerler göreceksiniz.

Emre Durmuş’un dünya turunu izlemek için kanala abone olmayı unutmayınız.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
2
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video