Karayip Korsanları 5 İncelemesi – Ezginin Kanalı


Güzel film izlemek herkes ister. Güzel bir film izlemek içinde izleyenlerin yorumu çok önemlidir. Filmi önce çıkaran izleyicisinin yorumudur. Neyse ki sizin için yeni çıkan filmleri, dizileri ilk ağızdan yorumlayan, inceleyen Ezgi’nin Kanalı var. Kargastik videolar serimizde bugün “Karayip Korsanları 5 Detaylı Film İncelemesi Pirates of the Carribbean Dead Men Tell No Tales” inceleme videosuyla sizlerleyiz.

Karayip Korsanları 5 filmi geçtiğimiz günlerde çıktı. Ezgi Zorba filmin galasından sonra ayrıntılı olarak filmi bizlere anlatıyor. Filmin hikâyesinden çekimlerine, karakterlerinden ayrıntılarına kadar birçok konuya değiniyor. Serinin eski filmlerine göre yeni filmini yorumluyor. Karakterleri neredeyse tek tek ayrıntılı olarak anlatıyor.

Filmi dolu dolu anlatımının yanında görsellerle ve filmden küçük kesitlerle videoyu renklendiriyor. Seri bir şekilde filmin ayrıntısına kadar öğreniyorsunuz. Belki izlerken fark edemediğiniz küçük detayları da bu videoda bulacaksınız. Videonun ilerleyen dakikalarında spoiler içeriyor bilginize.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Karayip Korsaları 5
  • İnceleme
  • Film ayrıntıları

Ezginin kanalının ekran yüzü Ezgi Zorba ve videoyu hazırlayan Anıl Çelikkaya. Video ince ince bilgi doldurulmuş, uğraşılmış, emek harcanılmış değerli bir video. Kargastik bir anlatımı, sunumu var.

Kanalda neler bulacaksınız?

“Youtube Türkiye’nin ilk Sinema ve Eğlence kanalı! ilk kez Film/Dizi/Karakter İncelemeleri sunan kanalınız, ama sadece ilk ve orijinal olmak değil, sizin için kaliteli ve dolu içerikler üretmek en önemlisi! … İlk kez YoutubeTR’de Film/Dizi kategorisini açtırdık ve alanımızdaki ilk onaylı kanal olduk. Youtube’da bu içerikler artarken bu işin öncüsü olmuş olmak ve bunu sizlerle yapmış olmak çok çok güzel! :)”

Filmlerin, dizilerin karakterlerini ve içeriğini detaylı bir şekilde izleyicisine sunan değerli bir kanal, yeni çıkan film ve dizileri takip edebileceğiniz bir kanal.

Ezgi’nin Kanalı’nın diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
0
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video