D.B Cooper – Hikayesi ne?


Hikaye anlatıcılığı yüz yıllardır çok önemli bir yere sahiptir. Bizler hikaye dinlemeyi çok severiz. Özellikle anlatıcı da güzel anlatıyorsa, daha ne olsun. Bugün Kargastik videolar serimizde “FBI’ın Yarım Asırdır Bulamadığı Uçak Korsanı: D.B Cooper!” Hikayesi ne? kanalından inanılmaz bir hikaye var.

Uçak kaçırarak istediklerini aldıktan sonra uçaktan atlayarak kaçan ve hala FBI’ın bulamadığı D.B Cooper’ın hikayesini izleyeceksiniz. Çeşitli görsellerle, montajlarla eğlenceli bir video olmuş. Uçak kaçırma hikayesinin detaylarını ve gelişmelerini sizlerle paylaşıyorlar. İlginizi çekebilecek Kargastik bir video. Güzel bir hikaye anlatıcısından, iyi bir hikaye dinleyeceksiniz.

Videoda neler bulacaksınız?
  • D.B Cooper’ın hikayesi
  • İnanılmaz bir hikaye
  • Eğlenceli anlatım

Videoda sunucu Alper Etiş hikayeyi mimikleriyle, hareketleriyle daha keyifli bir hale getiriyor. İlginç, tarihi hikayeler izlemeyi/dinlemeyi seviyorsanız bu video hoşunuza gidebilir.

Kanalda neler bulacaksınız?

“Dünyada olan biten ya da henüz bitmemiş olan tüm ilginç hikayelerle bu kanaldayız. Çok seveceksiniz.”

Hikayesi ne, dünya ilginç hikayeleri, başka hikayeler, yakın tarih hikayeleri, canlanan hikayeler, Osmanlı devleti hikayeleri konularında çeşitli videolar bulabileceğiniz bir kanal. Hikaye dinleyicilerine hitap eden çeşit çeşit video bulabilirsiniz.

“Hikayesi ne?”nin diğer videolarını izleyip, kanalına abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video