Levon Kordonciyan | Apartman Sohbetleri Bölüm 57


Kargastik videolar serimize beyefendiliğin ve terziliğin incelikleriyle devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Levon Kordonciyan | Apartman Sohbetleri Bölüm 57″ İlker Gümüşoluk kanalından Kargastik bir videoyla sizlerleyiz. Beyefendiliği, giyimi, apartman sohbetini, terziliği bulabileceğiniz sağlam bir video.

Apartman Sohbetleri serisinin bu videosunda Levon Kordonciyan İlker Gümüşoluk’un konuğu oluyor. Levon Kordonciyan’un ailesinin terzilik hikayesini, Mustafa Kemal Atatürk’e smokin diken dedesinin hikayesini dinleyeceksiniz. Giyim konusunda nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve inceliklerini işin erbabından öğreneceksiniz. Beyefendi nasıl olunur? Sorusuna bir Beyefendiden cevap alacaksınız.

Apartman sohbetlerinin kendine has sorularının cevaplarını bulacaksınız. Kibar, ince, nazik, beyefendi bir terzinin videosunu bulacaksınız.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Atatürk’ün terzisi
  • Bir İstanbul Beyefendisi
  • Giyimin İncelikleri

Komedyen, Radyocu, İçerik üretici, seslendirmen ve 2017 YouTube dünya genelinde seçtiği 27 elçisinden biri, İlker Gümüşoluk. Stand-Up gösterileri yapan ve instagramda komik kısa videolar çeken iyi bir komedyen. “Piyasadan Büyük Alacağımız Var” isimli bir kitabı var. Anlayacağınız dolu dolu bir insan, bence takipte kalın.😉👍

Kanalda neler bulacaksınız?

Apartman Sohbetleri adında, ünlü isimlerle sokak ve mahalle kültürü konuştuğu Kargastik bir video serisi var. Videolarda keyifli bir sohbete tanıklık ederken eğlenecek ve hüzünleneceksiniz. 90’ların apartman kültürünün yeniden günümüze taşıyan, anımsatan videolar bulacaksınız. Komik skeçler, sohbetler ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir kanal.

Bu keyifli kanalın diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı sakın sakına unutmayın.😉

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
3
Beğen
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 1

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video