Küçük bi Çanakkale Gezisi – Kemal Tuğrul Sümer


YouTube her alanda genişleyen ve gelişen bir mecra. Bu mecrada içerik üretenlerde birbirinden farklı oluyor. Çeşit her geçen gün artıyor. Bir alanda birçok kanal var ama farklı sunumları, tarzları onları birbirinde ayırıyor. İzleyicilerde en hoşlarına gideni izliyor. Bugün Kargastik videolar serimizde “Truva Atının Hikayesi ve Biraz Çanakkale Sokakları” Kemal Tuğrul Sümer kanalından farklı motovlog var.

Motoru ile Çanakkale’ye gezmeyen giden Kemal Tuğrul Sümer(KTS) ile birlikte gezecek, sohbet edeceksiniz. Video Çanakkale’ye giderken başlıyor. Yolda yaşadığı olaylardan küçük küçük kesitler var. Sabah Çanakkale’nin sokaklarında KTS ile sohbet ediyorsunuz. Küçük bir çarşı gezintisinden sonra Truva atının hikayesini birde KTS’den dinliyorsunuz.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Motovlog
  • Truva atının hikâyesi
  • Çanakkale

Kendini hiç bozmadan dümdüz konuşan, kendi kafasında takılan, sohbeti dinlenesi biri KTS. Avrupa gezisinde kendi için çektiği videoları YouTube’ye yüklemesinden sonra güzel bir kitleye ulaştı. Gezdiği yerleri kendi tarzında, rahat bir şekilde anlatması sevildi ve tutuldu.

Kanalda neler bulacaksınız?

Kahretsin ben gidiyorum diyen geziler, konserler ve organizasyonlarla dolu bir kanal. Sohbeti saran, sanki karşılıklı oturuyormuşsunuz gibi izleyeceğiniz birçok video var. Motovlogları, vlogları ve daha birçok videosu var. Motosiklet incelemeleri, konserleri, gezileri sohbetiyle harmanlayıp sizlere sunuyor.

Kemal Tuğrul Sümer’in diğer videolarını izleyip, kanalına abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
2
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video