Kastamonu’dan Safranbolu’ya! Bir Yol Hikayesi – Hayat Bana Güzel


Kargastik bir YouTube kanalıyla daha tanışacağız. Motto Müzik kanalının Kargastik bir videosunu sizlere sunmaktan bir Kargastik olarak gurur duyuyorum. “Kastamonu’dan Safranbolu’ya! Bir Yol Hikayesi – Hayat Bana Güzel” adlı videoda müzik dolu bir gezintiye hazır olun. Kargaların gezip seyahat ettiği, dinlediği güzel müzikleri; Şenay Akkurt Motto Müzik kanalında “Hayat Bana Güzel” adlı programında sizlerle buluşturuyor.

Kastamonu’nun Ilgaz dağlarından başlayan, Mencilis Mağarası’na uzanan müzik dolu bir yol hikayesini bulduğunuz video sizleri eğlendirmeyi, gezdirmeyi ve öğretmeyi unutmuyor. Şenay Akkurt ile birlikte gezerek öğreniyorsunuz. Müziğin, kültürün, gezmenin kısacası “Hayat Bana Güzel” denebilecek her şeyi bulacaksınız. Hem bu videoda hem “Hayat Bana Güzel” programının diğer videolarından.

Bu videoda ne bulacaksınız;

– Müzik, müzik bilgisi
– Gezi (Tarih ve müzik kokan şehirler)
– Eğlence
– Bir yolculuk hikayesi

Motto Müzik kanalında neler bulacaksınız?

Motto müzik kanalı dijitalleşmiş ve tam Kargastik bir YouTube kanalı. İçerisinde farklı birçok program var. Müziğe dair aklınıza gelebilecek her şeyi bu kanalda bulabilirsiniz. Güçlü isimlerle güçlü programlar yapan Motto Müzik kanalına abone olmayı ve kanalı ziyaret edip diğer videolara da göz gezdirmeyi unutmayın.

Kargastik bulduğunuz YouTube kanalları, videoları varsa mesaj olarak atabilirsiniz. Diğer yazıda da sizin beğendiğiniz Kargastik video olabilir.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
2
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
1
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video