Tesla Model X İzlenimler, Görüşler


Kargastik videolar serimize su üstünde koşar gibi devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Tesla Model X “TR’de ilk” ve Tesla Şasesi İzlenimler, Görüşler Noyan” Noyan kanalından Kargastik bir araba incelemesi ile karşınızdayız. Tesla’yı yakın zamanda Ford’un piyasa değerini geçmesi ile gündeme almıştık. Şimdi ise bu başarısının altında yatan çıkış ürünü ile karşınızdayız: “Model X”

Noyan kanalından kargastik bir video ve kargastik bir araba incelemesi koşun kaçırmayın. Tesla’nın Model X modelinin incelemesi ve yorumlarını bulacaksınız. Elektrik ile çalışan arabanın içini ve özelliklerini kullanıcı olarak bulacaksınız. İçeride ki sistemi uygulamalı bir şekilde sizlere sunuyor.

Tesla Model X’in arabanın tanıtımını detaylı olarak sizlere anlatılıyor videoda. Kullanıcı olarak sizlerin ihtiyacı olan şeylere değiniliyor. Arabanın yorumunu da bulacaksınız. Bu anlatım tam Kargastik. “Abicim ya” “Allah sizi ne yapsın” gibi hayret belirtileri ile eğlenebilirsiniz.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Tesla araba şasesi özellikleri
  • Araba incelemesi
  • Teknolojiye hayran bir adam

Kargalar bu arabayı çok sevdi.

Kanalda neler bulacaksınız?

Arabaya dair birçok şey bulacaksınız. İncelemeler, sürüş testleri, vloglar vb. arabayla ilgili birçok video bulacaksınız. Eğer arabalarla ilginiz varsa tam sizlik bir kanal kaçırmayın. İncelemeleri, deneyimler size keyif verebilir.

Kanalın diğer videolarını ziyaret edin ve kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
3
Beğen
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
1
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video