Olmak ya da Olmamak İşte Bütün Mesele Bu – Onedio


Hayatımız isteyip de olamadığımız şeylerle dolu. Daha çocukken ne olacaksın dediklerinde söylediğimiz mesleği olamıyoruz. Hep istiyoruz ama bir türlü olamıyoruz. Kargastik videolar serimize isteyip de olamadığımız şeyleri ekliyoruz “Olmak İsteyip de Olamadığımız 7 Şey” Onedio kanalından tespit dolu videoyla sizlerleyiz.

İnsanların söyledikleri her şeyi takıyor ve gamsız olmak istiyorsanız size tanıdık gelecek biri var videoda. İnsanların acımasızlıklarına karşı acımasız olmak isteyen ama bir türlü acımasız olamayan biri de var. Güzel fikirlere sahip olup bir türlü girişken olamayan, fikirlerini söyleyemeyen biri de var.

İsteyip de olamadığımız 7 şey var videoda. Bu 7 şey size tanıdık gelebilir. Belki de yakından tanığınız insanlardan birinde bu özelliklere rastlayabilirsiniz. Olmak isteyip de olamadığınız şeyleri olmanız dileğiyle.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Hırslı olmak
  • Girişken olmak
  • Tespit

Bizler kendi iç dünyamızda sürekli kendimizle konuşuyoruz. Bu video da o konuşmaları gün yüzüne çıkarmış. Yaşadığımız olayları tespit edip canlandırmışlar. Onedio’nun internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Kanalda neler bulacaksınız?

Tespitler, eğlenceli içerikler, ünlüler ve daha birçok konuda video bulabileceğiniz bir kanal. Günde bir tane video yayınlanıyor. Eğlenceli vakit geçireceğiniz bir kanal. Her videoda farklı farklı oyuncular ve farklı içeriklerle farklı bir keyif sunuyor.

Onedio kanalının diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video