Konuşan Ellerle Matematik – Pelin Baykan


Kargastik videolar serimize adım adım devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Konuşan Ellerle Matematik” Pelin Baykan‘ın kanalıyla karşınızdayız. Engelleri yaratan insanlardır. İşte insanların engellerini kırmalarını sağlayan kargastik bir hareket de Pelin Baykan’dan.

İşitme engelli olan insanlar KPSS matematik sınavında zorlandıklarını öğrenmiş. Bunun üzerine YouTube kanalından işaret dili ile matematik öğretmeyi amaçlamış. İşte bu video da bu amaca emin adımlarla yürüyen Pelin Baykan’ın tanıtım videosu.

Videoda kendini tanıttıktan sonra neden bunu yaptığını anlatıyor. İşitme engeli olan kişilerin kendisine videonun altından ve sosyal medya hesaplarından matematikte yapamadıkları konuları yazmasını istiyor.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Duyarlı bir vatandaş
  • Güzel bir proje
  • Matematiğe hazırlık

Pelin Baykan; “Bu sosyal sorumluluk projesindeki amacım, eşit bir eğitim ve duyarlı bir “duyan” toplum oluşturabilmek.”

Kanalda neler bulacaksınız?

Her şeyden önce duyarlı bir proje bulacaksınız. Dört beş dakikalık videolarla matematik konuları bulacaksınız. Bir videoda bir konu şekilde sunumlar bulacaksınız. Kanalı ziyaret edip diğer videolara bakabilirsiniz. Kanala abone olmayı unutmayın. Kulaktan kulağa ihtiyacı olan kişilere ulaştırmayı ihmal etmeyin.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
7
Beğen
Harika Harika
9
Harika
Sevimli Sevimli
4
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video