Masa Dekorasyonu ve Düzenleme – Tarz Meselesi


El becerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Boş zamanlarımı faydalı şeylerle değerlendirmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Karga sizlerin yardımına hemen uçuyor. Kargastik videolar serimize tam sizlik bir içerik ekliyoruz “Masa Dekorasyonu ve Düzenleme İçin Kendin Yap Projeler | Okula Dönüş | DIY” Tarz Meselesi kanalından ellerin pasını alacak bir video ile sizlerleyiz.

Çalışma masanızı renklendirmek istiyorsanız sizlere ilaç gibi gelecek bir video. Masanız için yapabileceğiniz masa düzenleyici ve duvar panosu yapımını izleyeceksiniz. Evinizde kullanmadığınız kapları hem geri dönüşüm yapmış oluyorsunuz, hem de masanızı en minimal fiyatla süslemiş oluyorsunuz.

Videoda sizin de evde basit bir şekilde yapabileceğiniz şeyler gösteriliyor. Ayrı olarak da sizlere daha kolay yapmanız için önerilerde bulunuyor. Basit bir şekilde kendi masanızı dekorasyon yapmış oluyorsunuz. Yeşim Halıcı Tan kendi kullandığı ürünleri de bulabilmeniz için açıklama kısmına linklerini yazıyor.

Not: Siz de yaptığınız ürünleri Yeşim Halıcı Tan’a atabilirsiniz. Eğer Dijital Karga ile ilgili bir şeyler yaparsanız bize de atabilirsiniz.

Videoda neler bulacaksınız?
  • El becerisi
  • Masa düzenleyici
  • Dekorasyon

Yeşim Halıcı Tan’ın ayrıca bir blog sayfası var. Orada da bu yaptığı ürünleri yazılı olarak anlatıyor. Ayrıca yaptığı ürünlerin bazılarını yine blog sayfasından satıyor, eğer ilgileniyorsanız irtibata geçebilirsiniz. Blog sayfasını da ziyaret etmeyi unutmayın.

Kanalda neler bulacaksınız?

Kendin yap moda, dekorasyon, DIY videoları bulacaksınız. Ayrı olarak geri dönüşüm projeleri, okula dönüş ve vloglar bulacaksınız. Kendinizi geliştirmek, kendi istediğim ürünlerim olsun istiyorsanız tam sizlik bir kanal. Kendi telefon kılıfınızdan, kalemliğinize kadar yapabileceğiniz birçok ürün var. Yine istediğiniz bir ürün varsa videoların altına yorum olarak atın Yeşim Halıcı Tan sizin için yapsın ve öğretsin.

Tarz Meselesi’nin diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
0
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video