Drone Nasıl Kullanılır? – Timur Akkurt


Teknoloji her geçen gün bir adım daha ilerliyor. Bu ilerleyişe bizlerde ortak oluyoruz. Bugünkü videomuz da teknolojinin gelişen ve her geçen gün yaygınlaşan drone var. Drone kullanmak belli bir birikim gerektiriyor. Drone ile çekim yapan ve bu işten para kazanan insanlar da var. Drone kullanmak isteyenlerin, merak edenlerin Karga yardımına uçuyor. Bugün Kargastik videolar serimizde “Drone Nasıl Kullanılır? İlk Ders 1.Bölüm (nasıl yapılır inceleme vlog review)” Timur Akkurt kanalından eğitici bir video var.

Timur Akkurt daha önce WhatsApp röportajımıza konuk olmuştu buradan ulaşabilirsiniz. Drone kullanmak isteyenler ve meraklıları için Timur Akkurt bu videosunda başlangıç seviyesinde bilgiler veriyor. Kullanmadan önce yapılması gerekenlere kendi deneyimleriyle birlikte cevaplar veriyor. Güzel bir ekibe karşı anlatıyor. Ekipten gelen soruları cevaplarken sizinde aklınızdaki soruları yanıtlıyor.

İlk uçuş öncesi yapmanız gereken hazırlıklar, dikkat etmeniz gereken noktaları anlatıyor. Drone içinde uçuş izni gerekiyor ve Timur Akkurt bunu nereden yapacağınızı hakkında da bilgi veriyor. Verdiği eğitim sohbet havasında geçiyor ve meraklısı için işe yarayacak bilgiler var.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Drone kullanma izni nasıl alınır?
  • Kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler
  • Kullanmadan önce nasıl hazırlanılır?

Keyifli Adamlar, TAA gibi YouTube kanalları da olan sağlam bir ekip bekliyor sizi. YouTube’de çeşitli güzel işlere de imza atan iyi bir ekip.

Kanalda neler bulacaksınız?

Genel anlamda vlog ve ürün inceleme videoları bulacaksınız. Bunların yanında Gezi vloglarından, iş vloglarına, marka tanıtımlarından, film galalarına kadar pek çok farklı içerik de karşınıza çıkacak. Faydalı bilgiler öğrenirken gezmiş de olacaksınız.

Timur Akkurt’un diğer videolarını izleyip, kanalına abone olmayı unutmayın.

 

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
0
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
1
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video