Sadri Alışık Aslında Kimdi?


Kargastik videolar serimize bahar havasıyla devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Sadri Alışık Aslında Kimdi?” ViBio kanalından kargastik bir video ile sizlerleyiz. Sadri Alışık‘ı anlatan bu videoda hızlı bir biyografi içerisinde olacaksınız.

Kendine has sunumuyla, görsellerle, montaj ile güçlendirilmiş şahsına münhasır bir video. Sadri Alışık’ın hayatını, filmlerini, sanatını anlatan öğreten ve hatırlatan bir video. Hayatımızda yer eden karakterlerini tekrardan bizlere hatırlatıyor.

Sadri Alışık’ın bizlere bıraktığı Turist Ömer’i, Bülent’i yaşantısında ki beyefendiliğini bu videoda bulacaksınız. Onun bizlere bıraktığı karakterleri ve sözlerini bulacaksınız. Tatlılar vs Acılar kısmında Sadri Alışık ile ilgili incelikleri bulacaksınız.

Tüm karakterleri ile hayatlarımızda ölümsüzlüğü yakaladı. Bir sanatçı 7’den 77’ye herkeste bir yer edinmişse işte o zaman ölümsüz olmuş demektir. Sadri Alışık da ölümsüz sanatçılardan biri hayatımızda.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Sadri Alışık’ın hayatını
  • Sadri Alışık’ın bizelere kattığı değerleri
  • Sanat ve kültür

“Gülerken ağlarsınız onunla muhabbet ederken. çünkü hayat; acı, tatlı birbirine katışık; çünkü hayat şakayla karışık Sadri Alışık.”

Kanalda neler bulacaksınız?

ViBio yani Video Biografi kanalında A’dan Z’ye herkes ve her şeyle ilgili bilgi bulabilirsiniz. “Ünlüler, futbolcular, oyunlar, diziler . Hepsi hakkında acılı gerçekler. Sansür mansür yok, bam bam.” Anlattıkları konuların acı ve tatlı yönlerini hızlı bir anlatımla sunuyorlar. Her konu hakkında video bulabileceğiniz. Sıkılmadan izleyeceğiniz bir kanal. Kanalın Kargastik videolarını kaçırmamak için abone olun ve diğer videolarını izlemeyi unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
3
Kreatif
Beğen Beğen
5
Beğen
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video