Mal Beyanı – 1. Bölüm Sansürsüz (Property declaration/Declaración de bienes)


Kargastik videolar serimize kılıbıkların efendisi ile devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Mal Beyanı – 1. Bölüm Sansürsüz (Property declaration/Declaración de bienes)” Şahangiller kanalından Kargastik bir diziyle sizlerleyiz.

Bağcılarda düğün fotoğrafçılığı yapan iki arkadaşın hikayesini konu alan bir dizi. Birisi kılıbık aile reisi (Emrah) biriside çapkın (Tayfun) iki arkadaşın yaşadığı komik maceralar, parodi hikayelerle harmanlanmış. Dizi içinde dizi parodileri yapılıyor.

Diziyi yazan ve yöneten; Çeken Adam, yapımcısı Dras Film Pictures. Başrol oyuncuları arasında Şahangiller Gönül ve Emrah Şahan yer alıyor. Şahangillerinde bir videosunu  daha önce tanıtmıştık, buradan gidebilirsiniz. Dizi de en çok şikayet edilen konular süre ve gülme efektleri oldu. Dras Film Pictures kanalı diziye gelen yorumların çoğuna tek tek cevap vermesi çok Kargastik bir hareket tebrik ederim.👏

Videoda neler bulacaksınız?
  • Kılıbıkların efendisi
  • Dizi içinde dizi
  • Komik ve kısa bir dizi
Bence;

Günümüz televizyon dizilerinin 130 140 dakika olduğu zamanlarda bu şekilde kısa diziler bence çok güzel. Belki 30 dakikaya çıkarılabilir ama daha fazlası olmasın. Artık İnternet ve YouTube dizileri yapılıyor. Bu diziler çok büyük bir ilgi görüyor izleyici karşısında. İlerleyen yıllarda daha çok internet, YouTube dizisi olması diliyorum.

Bir “+” , Bir “-” 

Artı;

Eksi;

 Kanalda neler bulacaksınız?

Şahangiller kanalı bir yapım şirketi ve şuanda “Mal Beyanı” dizisinin yapımcılığını üstleniyor. Kanalda Mal Beyanı dizisinin fragmanlarını ve bölümlerini bulabilirsiniz. Mal Beyanı dizisi her ayın 1, 11, 21’inde yayınlanacak. Dizinin diğer bölümlerini izlemeyi unutmayın ve gelecek bölümlerini de kaçırmamak için kanala abone olun.😉

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
3
Beğen
Harika Harika
5
Harika
Sevimli Sevimli
3
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video