Müfit Can Saçıntı ile Öldüren Sorular | Mandıra Filozofu Bana Benziyor!


Kargastik videolar serimize küçük bir kahve molasıyla devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Müfit Can Saçıntı ile Öldüren Sorular | Mandıra Filozofu Bana Benziyor!” KafeinSiz kanalından Kargastik sorularla sizlerleyiz.

KafeinSiz kanalının “Öldüren Sorular” programının Müfit Can Saçıntı olmuş. KafeinSiz’in insanı öldüren sorularına Müfit Can Saçıntının cevaplarını bulacaksınız. İlk izlediği sinema filminden, en çok beğendiği filme diziye kadar öğreneceksiniz. Anılarla, izlenimlerle dolu bir röportaj. Sinema televizyon dünyasından bahsedilen enfes bir sohbet. KafeinSiz’in soru cevap şeklinde olan bu soru tarzı ile birlikte hızlı ve akıcı bir video izleyeceksiniz. Ara ara Müfit Can Saçıntının düşüncelerine, fikirlerine ulaşma imkanı bulacaksınız.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Hayatın bir film olsa seni kim oynasın istersin?
  • Hangisi yaşasın? Hangisi yok olsun?
  • Sinema, televizyon ve daha fazlası
Bence;

Kargastik bir röportaj olmuş. Müfit Can Saçıntı yaptığı işlerle düşündüren ve güldüren bir insan. Onun bakış açısını anlamak ve algılamak için bu videonun çok yararlı olacağını düşünüyorum. Mandıra Filozofunu bir de KafeinSiz’in objektifinden görmek size farklı bir tat verecek.

Bir “+” , Bir “-” 

Artı; Eksi; 

Kanalda neler bulacaksınız?

“KafeinSiz Sinema ve Dizi kanalı; hem vizyon filmlerive güncel diziler ile ilgili, hem de izlemeniz gereken harika filmler ve diziler üzerine içerik üreten bir youtube kanalıdır. Tadından yenmez bir geek kültürü de cabası!” Hayatımızda diziler ve filmlerden oluşan büyük bir bölüm var. KafeinSiz, hayatınızın büyük bölümünü oluşturan diziler ve filmler ile ilgili sizleri eğlendirecek, keyifli zaman geçireceğiniz videolar üretiyor. Diziler, filmler, fragmanlar ve daha fazlasını bulacaksınız kanalda. Kanalın diğer videolarını izleyip, kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video