Samsung Gear 360° Kamera İncelemesi – TAA


Kargastik bir video ile daha beraberiz. Videonun adı: “Samsung Gear 360° Kamera İncelemesi – TAA” Teknolojiden Anlamayan Adam, teknoloji incelemelerine ufak bir aradan sonra yeniden başladı. 360° çekim yapan kameraları ile birlikte Kargastik bir sunumla karşımızdalar.

TAA teknolojiyi sohbet ile buluşturup kargamalık videolar üretiyorlar. Kanal Timur Akkurt, Barış Akpolat(teknolojiden anlamayan adam), Ekin Kollama’dan oluşuyor. Timur Akkurt ve Ekin Kollama ürünü tanıtıyorlar. Ürün hakkında bilmeniz gerekenleri, kullanırken yaşayacağınız sorunları, ürünün iyi ve kötü yanlarını detaylı bir şekilde anlatıyorlar.

Anlatım bittikten sonra Barış Akpolat anlamadığı yerleri soruyor ve sohbeti renklendiriyor. Bu sorular sayesinde sizlerde ürünü daha iyi bir şekilde anlıyorsunuz. İşte o zaman tam Kargastik bir video ortaya çıkıyor.

Bu videoda neler bulacaksınız?
  • Ayrıntılı ürün tanıtımı
  • Keyifli bir sohbet
  • Tarafsız bilgi
  • Hunharca gülen adamlar ??
Kanalda neler bulacaksınız?

Teknolojik cihazlara dair birçok video bulacaksınız. Bir telefon almadan önce TAA’da incelemesi varsa mutlaka bakmalısınız. Tarafsız ürün tanıtımı bulacaksınız. Tamamen alıcı gözüyle sizleri düşünen videolar bulacaksınız. Ürünün fiyatı ile fonksiyonlarını karşılaştırarak sizlere ürünün o fiyata alınıp alınmayacağını anlatmaya çalışıyorlar. Tam bir Kargastik davranış.

Teknoloji ile ilgili daha birçok video izlemek istiyorsanız Teknolojiden Anlamayan Adam kanalına abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
4
Beğen
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video