Sanal Gerçeklik Gözlüğü – TepkiKolik


Her gün yeni şeyler deneyerek tepki veriyoruz. Bu bazen bir yemek, bazen teknolojik bir araç olabiliyor. Bizler tepki verirken ortaya komik ve eğlenceli görüntüler çıkıyor. Kargastik videolar serimize “Gençlerin Tepkisi: HTC VIVE” tepkilerin kanalı TepkiKolik ile devam ediyoruz.

Gençlerin HTC VIVE gözlüğünü deniyor. Simülasyonu dener iken tepkileri kamera altına alınıyor. Bir asansöre binip binanın en üst katına çıkıp bir tahtanın üzerinde yürümeye çalışıyorlar. Gözlüğün gerçeklik hissine ister istemez kendilerini taptırıyorlar ve renkli görüntüler ortaya çıkıyor.

Videonun sonunda da neler hissettiklerini ve nasıl bulduklarını soruyorlar. Sanal gerçeklik gözlüğünü deneyen gençlerin hepsini bir kolaj halinde buluyorsunuz videoda. Sıkılmadan eğlenceli bir video izliyorsunuz.

Videoda neler bulacaksınız?
  • HTC VIVE
  • Gençlerin tepkisi
  • Eğlence

Kanalın kurucusu Burak Tatlıcı kamera arkasında insanları yönlendiriyor. Verdikleri tepkilerin yanı sıra Burak Tatlıcı ile olan diyalogları ayrı bir tat katıyor.

Kanalda neler bulacaksınız?

Gençlerin, Çocukların ve Youtuberların olaylara, durumlara karşı tepkilerini bulacaksınız. Komik ve eğlenceli tepkileri izleyeceksiniz. Paranormal, oyun, eşya, video gibi şeylere karşı tepkileri izleyeceksiniz. Her Salı, Cuma ve Pazar günleri yeni tepki videoları geliyor. Eğer aklınızda değişik tepki videoları varsa TepkiKolik’e yazabilirsiniz. Sizin istediğiniz tepki videosunu da çekebilirler.

TepkiKolik kanalının diğer videolarını izleyip kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
0
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video