Sıfır Bir – 1. Bölüm


Kargastik videolar serimize Adana’dan devam ediyoruz. Bugünkü videomuz “Sıfır Bir – 1. Bölüm” Sıfır Bir diziyle sizlerleyiz.

Adana’nın ara sokaklarında suça karışmış bir gençliğin hikayesi konu edilmiş. -Spoiler içerir- Bu gençler hırsızlık yaparak kazanç sağlıyor. Bunların yaptığı vurgunlardan pay çıkarmak isteyen biri tarafından tehdit edililiyorlar. Gençleri tehdit eden adam göz dağı vermek için arkadaşlarından birini öldürtüyor. Gençler bu saldırıya karşılık olarak adama saldırı düzenleyerek ve adamdan intikam alıyor.

Dizinin müzikleri ilk bölümden beri çok büyük bir ilgi topladı. Kısıtlı bütçeleriyle yaptıkları dizi YouTube’da ses getirdi ve sevildi.

Videoda neler bulacaksınız?
  • Gerilim ve aksiyon
  • Gerçek sokak dili ve hayatı
  • Adana dürüm ile adam nasıl dövülür
Bence;

Dizi sevildiği kadar da eleştirildi. Bugüne kadar izlediğimiz filmler ve diziler gerçek hayattan alınsa da senaryodan ibaret olduğunu unutmamak gerekir. Diziler ve filmler hayatı birebir yansıtacak gibi bir kural yok. Dizinin kötü örnek olduğuna dair düşünceler var. Bakış açısına göre değişen yorumlar var… Kendini anlatmaya çalışan insanlara biraz daha ılımlı bakılabileceğini düşünüyorum. Sıfır Bir ”Bir Zamanlar Adana’da” ekibine başarılar diliyorum.

Bir “+” , Bir “-” 

Artı;

Eksi;

Kanalda neler bulacaksınız?

Adananın ara sokaklarında suça karışan ve git gide büyüyen bir grubun hikayesini konu alan bir dizi. 1. sezonu beş bölüm olan dizi, ikinci sezon finalini üç ay önce yaptı. Dizinin takipçileri yeni bölümleri merakla bekliyor. Gerilimi ve aksiyonu bol bir dizi. Her geçen bölüm biraz daha büyüyen bir hikayesi var. Dizide her an herkes ölebilir. Bu yüzden de heyecanlı ve dinamik. Sıfır Bir ”Bir Zamanlar Adana’da”

Dizinin diğer bölümlerini izlemek için kanala abone olmayı unutmayın.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
3
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
1
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video