Uncharted: Kayıp Miras


Playstation’ın konsol sattırmak için yaptığı ve neticeye bakılırsa başarılı da olduğu popüler oyunlardan Uncharted serisi, “Kayıp Miras” ile kaldığı yerden devam ediyor. 22 Ağustos tarihinde ilk kez piyasaya sürülmesi planlanan oyunun E3 2017 Geniş Oyun İçi Oynanış Videosu yayınlandı.

Film gibi senaryoları ve sahneleriyle Uncharted, “Kayıp Miras” serisinde işin hakkını yine fazlasıyla vermiş. Kurgusu çok karışık olmamakla beraber hazine avcılığı üzerine tasarlanan bu oyunda baştan sona her bölüm ayrı bir deneyim sunuyor. Gak guk yapacak değilim. Oyunu zaten bilenler bilir.

Uncharted oyunumuzun Kayıp Miras serisinde, Chloe Frazer ve Nadine Ross adlı karakterlerimiz antik bir Hint eserini bulabilmek için, Hindistan’ın Batı Dağ Geçidi’nin derinlerine inecek, Hoysala İmparatorluğu’nun kayıp şehirlerini keşfedecek ve acımasız savaş kışkırtıcısı Asav ile yüzleşecekler.

Oyunun hiç mi kötü yanı yok diyenler için baştan belirtelim. Zamanınızı bu oyuna ayırıp sevdiğiniz bir çok şeyden feragat edebilirsiniz. Başına oturdunuz mu kalkmak bilmiyorsunuz. Bağımlılık yapıyor desem yerinde olur.

Emojiyle Tepki Ver

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kreatif Kreatif
1
Kreatif
Beğen Beğen
1
Beğen
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli

Yorumlar 0

Giriş Yap

Topluluğumuza katılın!

Toplulukta değil misin?
Üye Ol

Şifremi Unuttum

Geri Dön
Giriş Yap

Üye Ol

Karga Topluluğuna Katılın

Geri Dön
Giriş Yap
Choose A Format
Story
Video