Connect with us

SEO Ajansları

Türkiye’de faaliyet gösteren SEO Ajansları hakkında özet bilgilere aşağıda yer alan listemizden ulaşabilirsiniz. SEO Ajansları listesine eklenmesini istediğiniz ajanslar için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Peakment Digital

Peakment Digital 2014 yılından itibaren Google Adwords Reklamları ve SEO başta olmak üzere, kurumsal firmalara ve medya çalışanlarına yönelik dijital pazarlama hizmeti veren bir çözüm ortağıdır. Müşteri portföyünün %60’ı Ortadoğu, Kuzey Afrika, Arap Yarımadası ve Avrupa bölgeleri olmak üzere yurtdışı odaklıdır.

Clicks’us Dijital

2016 yılında resmi olarak kurulan, hemen hemen her sektörde müşteriye hizmet veren SEO başta olmak üzere 360 derece dijital pazarlama ajansıdır. SEO, SEM, PPC Kampanya Yönetimi, Medya Planlama ve Satınalma, Dijital PR, Sosyal Medya Yönetimi, Veri Madenciliği alanlarında hizmet vermektedir.

1pxsun Ajans

1pxsun Ajans 4 yıldır Türkiye’de ve yurt dışında profesyonel SEO hizmeti veren, dijital dünyayı yakından takip eden ve tüm gelişmeleri en ince detaylarına kadar değerlendiren bir ajanstır. Son yıllarda local alanda ilerlemeler kat etmiş ve local SEO alanında öncü olmayı hedeflemektedir.

SEOZeo Agency

Birçok popüler markayı referanslarının arasına katmayı başaran SEOZeo Agency veya kısaca; SEOZeo dünyaca ünlü birçok marka ve startup şirketini müşteri portföyü arasına eklemeyi başarmış SEO Ajansıdır.

Aralarında Yemeksepeti, Milliyet, Onedio ve hepsiburada.com gibi önemli referanslara servis sunan Zeo Agency, yalnızca SEO ve dijital pazarlama şirketi değil aynı zamanda Türkiye’nin en büyük SEO komitesinin de yöneticisidir.

Destex Digital

Destex Digital, aynı dönemde Google’dan 2 ödül ve toplamda 7 ödül alan Türkiye’deki ilk ajans olma unvanına sahip. Dextex; Google Adwords reklamları başta olmak üzere arama motoru optimizasyonu, web tasarım, Facebook reklamları ve Instagram reklamları gibi daha birçok alanda reklam servisi de sunuyor.

Poligon Interactive

Poligon Interactive, dijital sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya 1997 yılında başlayan ve yıllardır müşterilerine sürekli en yenilikçi ve verimli çözümleri sunmayı başaran bir dijital ajanstır. Poligon Interactive; web, mobil, pazarlama, içerik, sosyal medya ve SEO alanlarında servis sunmaktadır.

Bigbang Dijital

Bingbang Dijital, yeniliklere açık ve profesyonel deneyimli kadrosuyla çeşitli dijital hizmetler sunan yeni nesil bir dijital ajanstır. Bigband; başta SEO olmak üzere, sosyal medya, Adwords, Web tasarım ve içerik gibi daha birçok ihtiyacınızı profesyonel şekilde çözüme kavuşturuyor.

Brands&Cliks

Brands&Clicks, tam bir performans ajansı olarak hem sizi hem de hedef kitlenizi tanıyan, tüm bu veriler ışığında en kaliteli servisleri sunan dijital ajanstır. SEO ve içerik servisleriyle Brands&Clicks web sitenizi hedef kitlenize kavuştururken aynı zamanda web sitenizin performansını arttıracak çalışmalar ve dijital pazarlama faaliyetleri de gerçekleştiriyor.

Buzul Teknoloji

Dijital dünyaya ilk defa 2005 yılında hızlı bir giriş yaparak tanınan Buzul Teknoloji, sektörde şimdiye dek yüzlerce web sitesi tasarlamış olup, dünya standartlarında arama motoru optimizasyonu ve arama motoru pazarlaması hizmetleri sunmaktadır.

Contentus İçerik Ajansı

Contentus, meydana getirdiği özgün ve kullanıcı odaklı içerik çalışmalarıyla bilinen bir içerik pazarlama ajansıdır. Birçok içerik servisiyle internet sitelerine kan can katan Contentus, SEO ve arama motoru pazarlamasında da markanızın safında yer alabilir.

Medya Şef

Medya Şef, tümüyle sağlık sektörü odaklı çalışmalara imza atan ve sektörünün gerekliliklerine en harika çözümleri üreten sosyal ve dijital ajanstır. Medya Şef, SEO dahil olmak üzere; web tasarım ve yazılım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital PR çalışmaları gerçekleştirmektedir.

MotionB

MotionB, müşteri odaklı yaklaşımlar ile markaların ihtiyaçlarını analiz eden ve dijital dünyadaki ihtiyaçlarına çözümler sunan reklam ajansıdır. Google Partners rozetine sahip olan MotionB, SEO ihtiyacınıza da en iyi şekilde çözüm üretebilecek dijital ajanslardan biri.

SEM

SEM, tıklama öncesi ve tıklama sonrası için sunacağı servislerle web sitenizi uçtan uca tamamlayan servisler sunmakta olan bir dijital ajanstır. Birçok alanda hizmet veren SEM, tıklama öncesi ve SEO çalışmalarıyla web sitenizi hayalet bir kasaba olmaktan kurtarabilir.

Tam SEO

Edindiği önemli referanslar ve son yıllarda artan marka popülaritesiyle tanınan bir diğer SEO Ajansıysa Tam SEO… Tam SEO; içerik üretimi, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya ve web tasarım hizmetleri gibi önemli servisler sunuyor. Üstelik kurumsal SEO çalışmaları için fiyatlarının da sektör ortalamasına kıyasla son derece ideal olduğunun altını çizebiliriz.

Reklam5

SocialBakers oluşumunun Türkiye ayağında güvenilir ortağı olarak hizmet veren Reklam5, web sitelerine yüksek trafiklerin kazandırılması ve geri dönüşlerin yönetimi konusunda uzmanlaşalan bir ajans. Başta SEO olmak üzere, sosyal medya yönetimi, web tasarım, web uygulamaları, dijital reklam çalışmaları gibi birçok ihtiyacınıza Reklam5 ile profesyonel çözümler üretebilirsiniz.

Sempeak

Sempeak, 2011 yılından bu yana sektörün içerisinde var olan ve profesyonel nitelikte dijital çözüm hizmetleri sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. Sempeak; performans pazarlaması, arama motoru optimizayonu (SEO), veri analizi ve dönüşüm optimizasyonu gibi alanlarda da farklı hizmetler sunuyor.

TutusMedia

Sektöre 2014 yılının Aralık ayında giriş yapan ve Almanya merkezli olarak temelleri atılan TutusMedia; Görsel medya, dijital medya, pazarlama, programlama ve SEO alanlarında hizmet veren bir web ajansıdır.

Beycon

Beycon, dinamik ve yenilikçi kadrosuyla Dijital PR, yazılım, SEO, web tasarım gibi daha birçok ihtiyaca çözüm üretmeyi başaran dijital ajanslardan biridir. Onlarca projede imzası bulunan Beycon ayrıca ciddi ve önemli referansların dasahibi.

Copyright © 2016-2017 Dijital Karga - Dijital Şakaya Gelmez!