Dijital Karga

Bitcoin Hakkında Her Şey! Bitcoin nedir? Nasıl Üretilir?

Bitcoin ile zengin olabilme ihtimalini düşünenler burada mı? Ya da nedir bu bitcoin sürekli gündemde diye merak edenler. Size uzun bir yazı ile Bitcoini anlatmayacağız. Şurada anlatılmışı var 🙂 Kargastik videolar serimize faydalı bir bilgi içeriği ile devam ediyoruz. Helpmert kanalında Bitcoini anlatmış kaynak olarak Melih Güney’in yazısını kullanmış biz de değerli okuyucularımızdan görmeyen duymayan varsa önerilerim istedik.

Bitcoin Nedir?

“2008 yılında Satoshi Nakamoto tarafından deneysel olarak başlatılmış, herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan, ancak ülkelerin para birimleriyle alınıp satılabilen, herhangi bir üçüncü parti hizmetine aracı kurumuna gerek kalmadan transferi yapılabilen bir tür dijital para birimidir. ”

Videoda ilk olarak Bitcoin Nedir sorusuna cevap bulabilirsiniz. Sonrasında detaylı olarak tüm bilgiler anlatılmış. Bu videodan sonra Bitcoin hakkında yapılan konuşmalarda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Videoda Neler Bulacaksınız

Helpmert’den abone olun çağrısı 🙂
Bitcoin Nasıl Üretilir?
Değeri Nasıl Belirlenir?
Yatırım Aracı Olarak Kullanılabilir mi?
Herkes Kullanabilir Mi?

Kanalda Neler Bulacaksınız

Mert Kuşkapan tarafından yönetilen HelpMert kanalında teknolojik soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Önce site başlayan teknoloji üzerine iletişim süreci sonrasında Youtube kanalı ile zenginleşmiş. İlgisini çeken ve kendi yaşadığı sorunlar ile ilgili konuları paylaşarak daha fazlası insanı bilgilendiriyor. Ayrıca videolarında röportajlara, etkinliklere, kendi yaptığı teknolojik sohbetlere de rastlayabilirsiniz. Kanalına abone olmayı da unutmayın. Helpmert 🙂

Dip not: Bitcoin günlük dolar öğrenmek isterseniz @BitcoinKacDolar twitter adresini takip edebilirsiniz.

Dijital Karga

Dijital Karga bir hayal ürünüdür. Kulağınızdan içeriye ilk girdiğinde beyin hücrelerine ulaşana kadar nasıl bir tarife ulaştıysa Dijital Karga odur. Ne bir eksik ne bir fazla. Dijital Karga’nın nasıl ifade edileceğinden çok ne demek istediği önemlidir.

1 Yorum

Gridlove

Mail Bülten Aboneliği

Kargadan Öneriler Ve Yeni İçerikler için Abone Ol!

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Devamı