Dijital Karga

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Dünyada hoş bir seda bırakamadı ama dijitalde güzel işler mutlu yüzler biriktiriyor.

Dijital Karga’yı, kulağınızdan içeriye ilk girdiğinde beyin hücrelerine ulaşana kadar nasıl bir tarife ulaştıysa öyle hayal edin. Karga ciddiye alınması gereken bir canlıdır. Tuhaf sesi, siyah tüyleri, parlak cisimlere olan düşkünlüğüyle mitolojiye ve sanata sık sık konu olmuştur.

Ses taklidi konusunda oldukça yeteneklidir. Yapılan bazı çalışmalarda yaklaşık 100 kelimeyi ve 50 tam cümleyi öğrenebilen karga türü görülmüştür. Bazısı insan sesini taklit ederek köpek ve atları kızdırır. Aynı zamanda oldukça meraklı olan karganın mektup, çamaşır mandalı, araba anahtarı, pencere önünden kıyma gibi çeşitli şeyleri çaldığı da bilinir.

Kendisinin meraklı yönüyle ilgilenecek olursak dijitalde faydalı işleri ile öne çıkmıştır. Sayısal verilerin doğru elde edildiği ve bir o kadar yanlış kullanıldığı günümüzde Dijital Karga reklamsız ve yalansız blog yayıncılığı, ajans hizmetleri ve akademi altyapısı ile topluma, bireylere faydalı olmaktadır. Yani, 20 yıllık niyetçi durmuyor karşında. Niyet belli ise bizde iş başa düşer dedik ve çalıştık. Sonuçlarını WhatsApp röportajlarında, müşteri hikayelerinde görebilirsiniz.

Gridlove

Mail Bülten Aboneliği

Kargadan Öneriler Ve Yeni İçerikler için Abone Ol!

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Devamı

isviçre frangı