Dijital Karga

Hopi’den Kahve Dünyası’nda Cüzdansız Alışveriş Keyfi

Alışverişin app’i Hopi, Türkiye’nin önde gelen kahve zincirlerinden Kahve Dünyası’nda da kazandırıyor. Hopi, üyelerine Şubat ayı boyunca Kahve Dünyası’ndan mobil ödeme ile aldıkları her kahvenin ikincisini hediye ediyor.

Hopi, Türkiye genelinde 600’den fazla noktada cüzdansız alışveriş yapma rahatlığı sunan mobil ödeme özelliğini Kahve Dünyası’na da taşıdı. 262 bin kişinin kredi kartını ekleyerek 326 bin mobil ödeme işlemi yaptığı Hopi, 160 mağaza ve 350’den fazla hizmet noktası bulunan Kahve Dünyası’nda çantada cüzdan aramadan hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapmanın rahatlığını sunuyor.

Kampanya Şubat ayı sonuna kadar geçerli

Kahve Dünyası’nda başlattığı mobil ödeme dönemini özel bir kampanya ile duyuran Hopi, Şubat sonuna kadar Kahve Dünyası’ndan alınan her bir kahveye ikinci bir kahveyi hediye ediyor. Hopililer, Kahve Dünyası lezzetlerini çıkarırken Hopi’nin avantajlarından da yararlanmanın tadını çıkarıyor.

Dijital Karga

Dijital Karga bir hayal ürünüdür. Kulağınızdan içeriye ilk girdiğinde beyin hücrelerine ulaşana kadar nasıl bir tarife ulaştıysa Dijital Karga odur. Ne bir eksik ne bir fazla. Dijital Karga’nın nasıl ifade edileceğinden çok ne demek istediği önemlidir.

Yorum Yap

Gridlove

Mail Bülten Aboneliği

Kargadan Öneriler Ve Yeni İçerikler için Abone Ol!

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Devamı

isviçre frangı