Dijital Karga

HUG & IoT Summit Etkinliği

Yenilikçi teknoloji çözümleri sunan Honeywell; 6 Şubat 2018, Salı günü Shangri – La Bosphorus, İstanbul’da Bağlantılı Binalarda Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Akıllı Evrim temasına odaklanacağı, üst düzey yöneticiler ve global iş ortaklarını ağırlayacağı ufuk açıcı bir düşünce liderliği oturumu düzenliyor.

Honeywell Kullanıcı Grubu (HUG) ve IoT Teknoloji Zirvesi 2018, kilit sektörlerin öncülerini, pazardaki düşünce önderlerini, iş ortaklarını ve diğer paydaşları, binalarda IoT’yi (BIoT) dönüştüren en yeni teknolojileri, trendleri ve inovasyonları tartışmak üzere bir araya getirmeye hazırlanıyor.

HUG aynı zamanda katılımcılara; en yeni teknolojileri deneyimleme ve Honeywell ile iş ortaklarının sunduğu ürün ve sistemlerin gelişimlerini takip etme imkânı da sunuyor.

Program

KonuHoneywell Kullanıcı Grubu (HUG) ve IoT Teknoloji Zirvesi 2018
Tarih6 Şubat 2018, Salı
Saat09:00 – 18:00
YerShangri – La Bosphorus, İstanbul

Dijital Karga

Dijital Karga bir hayal ürünüdür. Kulağınızdan içeriye ilk girdiğinde beyin hücrelerine ulaşana kadar nasıl bir tarife ulaştıysa Dijital Karga odur. Ne bir eksik ne bir fazla. Dijital Karga’nın nasıl ifade edileceğinden çok ne demek istediği önemlidir.

Yorum Yap

Gridlove

Mail Bülten Aboneliği

Kargadan Öneriler Ve Yeni İçerikler için Abone Ol!

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Devamı

isviçre frangı