Dijital Karga

Microsoft Mağazaları artık sonsuza dek kapalı


  • 116 noktada bulunan Microsoft Mağazaları kapatıldı. 
  • Koronavirüs sürecinde uzaktan çalışan işçiler, işten çıkarılmayacak. 
  • Yetkili, “sağlık ve güvenliğe öncelik vermek istiyoruz” dedi. 

Yaklaşık 10 yıldır fiziksel olarak hizmet veren, 106’sı ABD’de bulunmak üzere 116 noktada faaliyet gösteren Microsoft Mağazaları kapatıldı. Çevrimiçi mağazaya odaklanma gerekçesiyle kapatılan mağazalarda işten çıkarılma konusu gündeme geldi. Yetkiler bu konuyla ilgili olarak herhangi bir işten çıkarmanın olmadığını belirtti.

Koronavirüs sürecinde uzaktan çalışıldı

Microsoft yetkilisi David Porter

Microsoft Kurumsal Başkanvekili David Porter yaptığı açıklamada, “Ürün portföyümüz büyük ölçüde dijital ürünlere dönüştükçe satışlarımız çevrimiçi olarak büyüdü ve yetenekli ekibimiz müşterilere herhangi bir fiziksel konumun ötesinde hizmet vermenin başarısını kanıtladı. Çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığına ve güvenliğine öncelik vermek istiyoruz” dedi. Şirket bilindiği gibi Koronavirüs sürecinde müşterilerle uzaktan çalışmıştı.

Dijital Karga

Dijital Karga bir hayal ürünüdür. Kulağınızdan içeriye ilk girdiğinde beyin hücrelerine ulaşana kadar nasıl bir tarife ulaştıysa Dijital Karga odur. Ne bir eksik ne bir fazla. Dijital Karga’nın nasıl ifade edileceğinden çok ne demek istediği önemlidir.

Yorum Yap

Gridlove

Mail Bülten Aboneliği

Kargadan Öneriler Ve Yeni İçerikler için Abone Ol!

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Devamı