Dijital Karga
Cevizlik Girişimler: Orbies App

Cevizlik Girişimler: Orbies App

Orbies, hem iş yerlerine hem de kişisel kullanıcılara hitap ediyor. İş yerleri kolayca harita üzerinde mesajlarını oluşturup şehirlerine ulaşabiliyorlar. Aynı zamanda kişiler de Orbies sayesinde şehirlerindeki fırsatlardan haberdar olurken kendileri de içerikler oluşturabiliyorlar. Orbies, iş yerleri için müşterilerine ulaşmanın yepyeni bir yolunu sunarken kişilere de sosyal bir harita platformu oluşturmuş oluyor.

Uygulama, iş yerleri için belirlenen standart, premium ve platinum üyelik ücretleri, uygulama içi süreli kullanım satışları ve uygulama içi reklam çalışmaları ve eklenebilecek uygulama içi reklamlarla gelire dönüştürülmektedir.

Rakipler

Yelp Business
Foursquare Business
Zomato Business
Google My Business

Rekabet

İş yerlerinin haritaya mesaj atmaları tamamen yeni bir olay. Ancak iş yerlerinin kullandığı diğer uygulamalar Google Business, Yelp, Foursquare ve Zomato olabilir. Daha çok yeme içmeye odaklanmış bu uygulamalar, yorumlara göre kullanıcıya fikir verebiliyor. Harita üzerinde halihazırda interaktif bir ortam sağlanmamıştır.

Dijital Karga

Dijital Karga bir hayal ürünüdür. Kulağınızdan içeriye ilk girdiğinde beyin hücrelerine ulaşana kadar nasıl bir tarife ulaştıysa Dijital Karga odur. Ne bir eksik ne bir fazla. Dijital Karga’nın nasıl ifade edileceğinden çok ne demek istediği önemlidir.

Yorum Yap

Gridlove

Mail Bülten Aboneliği

Kargadan Öneriler Ve Yeni İçerikler için Abone Ol!

Hakkımızda

Dijital Karga, iletişimin dört işlemden oluştuğuna inanıyor; çıkarcı değil çarpıcı, bölen değil toplayan bir dil yaratmayı amaçlıyor. Devamı